Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 17 cm |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 10W |
| Model Number | TYK |
| Certification | CE |
| Washing Mode | Disinfect |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Structure | Split Washing Basket |
| Capacity | >8L |
| Brand Name | LRUIYUEE |
| Origin | Mainland China |
| item | vegetable purifier |
Instock
There are no reviews yet.