Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 5 cm |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 6.5g |
| is_customized | No |
| Side Stone | None |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Chain Type | O-chain |
| Shapepattern | LOCK |
| Pendant Size | 15.5mmX22.5mm |
| Occasion | party |
| Style | TRENDY |
| Model Number | GN246022 |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Necklace Type | Pendant Necklaces |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | None |
| Gender | Women |
| Brand Name | Dankadi |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | NECKLACES |
| Fine or Fashion | Fine |
Instock
There are no reviews yet.