Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | VCL-012 |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Protection Level | IP65 |
| Style | vintage |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 0-5W |
| Voltage | 110-240V |
| Power Source | AC |
| Number of light sources | 1 |
| Material | aluminum |
| Lighting Area | 3-5 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Spotlights |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | GY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.