Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 12 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Diamond Lip Glaze |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | pigment lip gloss |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | Q2341 |
| Benefit | Moisturizer, Hydrating, Nutritious, other |
| NET WT | 2.5g |
| Brand Name | QiBest |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | QIBEST |
| Distributor/Importer | Glitter Liquid Lipstick |
| Shelf Life | 3 years |
| Date of Manufacture | NEW |
| Type | Lip Gloss |
Instock
There are no reviews yet.