Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Standard | None |
| Package | Yes |
| Model Number | BD182A |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Funtion | None |
| Standard | USB 3.1 |
| Ports | 5 |
| Interface Type | USB Type-C |
| Brand Name | PULWTOP |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.