Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 52 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 10w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Henan, China |
| Model Number | Cooking Equipment |
| Grill Type | >5 people |
| Metal Type | Stainless Steel |
| Finishing | Stainless Steel |
| Product name | Outdoor 80 KGS BBQ Grills Portable Grills BBQ With Multi Function |
| Material | Stainless Steel |
| Function Option | With Cover or not |
| Function | Pig / Lamb / Meat / Vegetable etc |
| Fuel | Lump Charcoal |
| Application | Garden Picnic Home.outdoor Bbq |
| Packing | Carton Box |
| Size | 125*52*35cm |
Instock
There are no reviews yet.