Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Model Number | JYB-1001 |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Warranty | 3 years |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | Fluorescent |
| Body Material | aluminum |
| Certification | ce, CE |
| Voltage | 240V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Path Lights |
| power | 10W |
| size | 125*85mm |
Instock
There are no reviews yet.