Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 12 × 12 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Warranty | 1 |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP65, ip54 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | aluminum |
| Certification | ce, ROHS |
| Voltage | 110-240V, 100-240 |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | LTOON |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Path Lights |
| The Origin of | Mainland China |
| The Main Scope of Application | Park Cell |
| Whether Cross-Border Supply | No |
| Order Number | FL50W |
| Material | PMMA |
| Light Source Type | LED |
| Custom Processing | Is |
| Whether Or Not to Import | No |
| Type | LED Garden Lamp |
Instock
There are no reviews yet.