Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Multifunctional, Explosion-proof |
| Axe Head Type | Single-bit |
| Weight | 467g |
| Overall Length | 22.4cm |
| Handle Material | Plastic |
| Axe Head Material | High Carbon Steel |
| Model Number | FT002 |
| Type | Axe Head |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Brand Name | JIANLAI |
| Origin | Mainland China |
| material quality | 5Cr13 stainless steel |
| blade length | 4.6cm |
| Handle length | 17cm |
Instock
There are no reviews yet.