Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Multifunctional |
| Axe Head Type | Single-bit |
| Weight | 715g, 715g |
| Overall Length | 34cm |
| Handle Material | Other, G10 |
| Axe Head Material | STAINLESS STEEL |
| is_customized | Yes |
| Model Number | ft-1 |
| Type | Axe Head |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | HX OUTDOORS |
| Origin | Mainland China |
| All Length | 34CM |
| Blade length | 7.8CM |
| AXE Material | Dc53 |
| Hardness | 60Hrc |
Instock
There are no reviews yet.