Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | HC801 Security Cae |
| Origin | Mainland China |
| Color | gray |
| Material | Metal |
| Use for | hunting camera HC801A HC-801M HC-801G HC-801LTE |
| weight | 0.3KG |
| Anti rust treatment | yes |
Instock
There are no reviews yet.