Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 13 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | Under 500W |
| is_customized | Yes |
| Dimensions | 42*13*34cm |
| Frequency | 0-4500/min |
| Weight | 4.5KG |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| Rated Input Power | 850w |
| Model Number | Brushless Electric Hammer |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 2800rpm |
| Origin | Mainland China |
| Max. Drilling Diameter | 28MM |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | RDDSPON |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 21V |
Instock
There are no reviews yet.