Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon |
| Model Number | 600D Oxford cloth |
| Brand Name | RUIN HAWK |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | Hunting |
| Item Type | Hunting bag |
| Style | Gun bag, Airsoft bag, Shooting bag… |
| Sport bag | Outdoor sport, Fishing bag. |
| Hunting Accessories | Shot gun Slip Gun Bag Case |
| Gender | Unisex |
| Color | Black/Sand/Green |
| Place of origin | China |
| Size | Length:About 130cm, Width:About 23cm, Thickness:About 3cm-12cm |
Instock
There are no reviews yet.