Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | HC-900PRO |
| Brand Name | QIUMINFURONG |
| Origin | Mainland China |
| TFT Display Screen | 2.0 inch |
| LED | Black 940nm |
| PIR Distance | High/Normal/Low |
| PIR Sensor Sight Angle | 120 Degrees |
| Max Night Vision Lighting Distance | 65ft/20 meters |
| Trigger Speed | 0.3S |
| Triggering Interval | 1/5/10/30sec/min (default 1 sec) |
| Selectable Image Resolution | 36MP/30MP/20MP/16MP/12MP |
| Multiple Photo on one detection | 1/3/6/9 |
| Video Resolution | 4K/2.7K/1080P/720P/VGA |
| Full Size Photo Transmission | Full Size Photo Transmission |
| Power Supply | 8x AA batteries, external 12V/1A DC (Not included) |
| Water proof | IP65 |
| Security authentication | FCC, CE, RoHs |
Instock
There are no reviews yet.