Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 6-12y |
| Material | Plastic |
| Category | Insect catcher |
| Size | 14cm |
| Applicable | indoor, outdoor |
Instock
There are no reviews yet.