Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 45 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA, HNS |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | HNS-E140-2 |
| Grill Type | Electric Grills |
| Metal Type | stainless steel 430# |
| Finishing | Matte process |
| Feature | Easily Assembled, Easily Cleaned, Folding |
| Safety Device | Flame Safety Device |
| Product name | electric pizza oven |
| Application | Garden/Party/Outdoor |
| Heat output | 1800w |
| Certification | CE, ETL, IAPMO |
| Product size | 664*437*360mm |
| cooking area | 335*335mm |
| Usage | Kitchen CookingBakingBBQCamping |
| G.W | 16KG |
| Logo | Customized Logo Acceptable |
| Type | Electronic |
Instock
There are no reviews yet.