Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 12 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | <750W |
| Model Number | Stainless Steel Bread Toaster |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
| MainKey1 | Bread Toaster |
| MainKey2 | Stainless Steel Bread Toaster oven baking cooking |
| MainKey3 | Electric Sandwich Maker Waffle bread toaster |
| MainKey4 | Sandwich Maker breakfast machine toaster oven |
| MainKey5 | 2 Slice Toaster Sandwich Maker Bread Machine |
| MainKey6 | Waffle Maker Machine Bakeware Counter Toaster |
Instock
There are no reviews yet.