Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Keyboards | TOUCHPAD, Backlit Keyboard, Numeric Keypad |
| Expandable storage | YES |
| Hard Drive Interface | M.2 |
| Memory Type | DDR4 |
| Thermal Design Power | 140W |
| Graphics Brand | NVIDIA |
| Graphic Type | Dedicated |
| Max Turbo Frequency | 5.0 |
| Base Frequency (GHz)4 | 2.9 |
| Number of Cores | 14 |
| Keyboard backlit type | Multicolor (RGB) |
| Wireless Interfaces | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| CPU Brand/Model | Intel Core i7-12650H |
| Weight (Battery Included) | 1.8Kg-2.0Kg |
| Screen Refresh Rate | 165Hz |
| Video Memory Capacity | 6GB |
| Dimensions (WxHxD) | 358*277*29mm |
| Body Material | Aluminium |
| RAM | 16GB |
| Panel Type | IPS |
| Display resolution | 2560×1600 |
| Operating System | Windows 11 |
| Feature | bluetooth, Camera, Backlit Keyboard |
| Average Battery Life(in hours) | 4-6 |
| Thickness | ≥20mm |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Port | 2×USB 3.1 Gen1, 1×USB 3.2 Type C, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1*USB2.0, RJ-45, HDMI-compatible |
| Display Ratio | 16:9 |
| Display Size | 16Inches 400mm |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | GeForce RTX 3060 |
| Type | Gaming Laptop |
| Brand Name | GPD |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.