Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 7 × 2 cm |
| Case Shape | Round |
| Case Thickness | 40mm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | leather |
| Boxes & Cases Material | leather |
| Model Number | 3189 automatic watch men |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Feature | Auto Date, Complete Calendar, DIVER, None, swim, luminous hands, Week Display |
| Dial Diameter | 40mm |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Band Length | 20cm |
| Case Material | tungsten steel |
| Style | Business |
| Movement | Automatic Self-Wind |
| Brand Name | OUPINKE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
| Men's watches | automatic watches, mechanical watches |
| luxury watch men | Montre Homme |
| relogio | Relogio masculino |
| moonswatch | Dropshipping 2022 best selling products |
| orologio uomo | Waterproof watches |
| relojes para hombre | Relogios masculinos de luxo original |
| watches for Men | Men watch |
| saat erkek kol saati | mens watches top brand luxury |
| montre automatique homme | relojes |
| wrist watches for men | watch for men free shipping |
| relogios masculinos | relogio masculino de luxo |
Instock
There are no reviews yet.