Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | leather |
| Dial Diameter | 33mm |
| Case Thickness | 11.5mm |
| Band Length | 19cm |
| Band Width | 18mm |
| Band Material Type | Simulated-ceramics |
| Model Number | 3283 |
| Feature | Luminous, Shock Resistant, Complete Calendar, Week Display |
| Style | Luxury |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Mechanical Hand Wind, Automatic Self-Wind |
| Brand Name | OUPINKE |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 91g |
| Feature 1 | Women's Watch |
| Feature 2 | dames horloge |
| Feature 3 | dames horloge 2024 |
| Feature 4 | reloj de mano mujer |
| Feature 5 | watch for female |
| Feature 6 | orologio donna |
| Feature 7 | new women's watches |
| Feature 8 | women automatic watch |
| Feature 9 | Female watches |
| Feature 10 | Women's mechanical watches |
| Feature 11 | women's wristwatch |
| Feature 12 | relogios feminino |
| Feature 13 | Diamond Women's Watches |
| Feature 14 | Women's Gifts |
| Feature 15 | Elegant Girls Watches |
| Feature 16 | Women'r Bracelet wristwatch |
Instock
There are no reviews yet.