Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Boxes & Cases Material | leather |
| Dial Diameter | 33mm |
| Case Thickness | 11mm |
| Band Length | 17cm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 3239 |
| Feature | Shock Resistant |
| Style | Luxury |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Automatic Self-Wind |
| Brand Name | OUPINKE |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 84g |
| watch for women | reloj para mujer |
| Women's wristwatch | mechanical watches |
| Women's Watches | relogios feminino |
| luxury watch sss express | automatic watch |
| automatic watches | montres automatiques |
| Luxury watch | Mechanical wrist watch |
Instock
There are no reviews yet.