Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Movement origin | Mainland china |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Boxes & Cases Material | leather |
| Dial Diameter | 41mm |
| Case Thickness | 11.5mm |
| Band Length | 19cm |
| Band Width | 18mm |
| Band Material Type | Ceramic |
| Model Number | 3279 |
| Style | Luxury |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Automatic Self-Wind |
| Brand Name | OUPINKE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.