Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Weight | 300g |
| Disposable | No |
| Model Number | JJMJ76 |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | plain |
| Pattern | Embroidered |
| Feature | Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | Bath Towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.