Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | water proof, Complete Calendar, Week Display |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Tonneau |
| Case Thickness | 11.5mm |
| Movement origin | Mainland china |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | OUPINKE 3200 Men Watch |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Band Length | 19cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Style | Luxury |
| Movement | Mechanical Hand Wind, Automatic Self-Wind |
| Brand Name | OUPINKE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
| Type 1 | Waterproof Dress Wristwatch |
| Type 2 | Tonneau Luxury Men Automatic Watch |
| Type 3 | Roman Scale Dual Calendar Mechanical Watch For Men |
Instock
There are no reviews yet.