Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Special Features | Bluetooth |
| Software Update | Yes |
| Language | japanese, POLISH, Portuguese, DUTCH, german, English, French, Italian, Korea, Russian, SWEDISH, Spanish |
| Software Version | Diagnostic Tool |
| Hardware Version | OTOFIX D1 PROS |
| Brand Name | otofix |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Code Readers & Scan Tools |
| Certification | CE |
| DDR | 4GB |
| Feature | Auto diagnostic tools |
| Feature 1 | Bi-directional control |
| Feature 2 | Guide function |
| Function | ECU coding |
| Item | OTOFIX D1 PROS |
| operating system | Android 11 |
| protocol | CAN FD & DoIP |
| storage | 128 GB |
| Update | 2 year free update |
| Warranty | 12 Months Worry-Free Warranty |
| Screen Size | 10.4 Inches |
| same as | LAUNCH X431 PRO3S+ Plus |
| update of | OTOFIX D1 PRO |
Instock
There are no reviews yet.