Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Ball Type | Practice |
| Hardness | 70 |
| Conformation | One Piece Ball |
| Brand Name | OTAUTAU |
| Origin | Mainland China |
| product category | Practice ball |
| elasticity | More than 75% |
| Inner layer material | polyurethane |
| Outer layer material | PU |
| Number of beeholes | 336 |
| diameter | 42.6 |
| Compressive hardness | 80 |
| weight | 9g |
Instock
There are no reviews yet.