Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 30 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frying Pan Power (W) | 600W |
| Housing Material | aluminum |
| Certification | CE, RoHS |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 600W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Capacity | Below 2L |
| Rated Power | 800W |
Instock
There are no reviews yet.