Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 12 V |
| Origin | US(Origin), US(Origin) |
| Certification | CE, FCC |
| Brand Name | Osram |
| Base Model | P22d |
| Part Number | 9006 |
| Model | HB4 |
| Wattage | 51W |
| Color Temperature | 3200K |
| Number of bulb | 1 |
| Technology | Halogen car lamp |
| Feature | Original Line Headlight |
Instock
There are no reviews yet.