Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 × 66 × 145 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, HOLYISO |
| Origin | Mainland China |
| CNC or Not | Normal |
| Condition | New |
| Line Number | Single |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 380v or as your request |
| Dimension(L*W*H) | 950*660*1450mm |
| Warranty | 1 Year |
| Weight (KG) | 250 KG |
| Power (kW) | 1.5kw*1 |
| Key Selling Points | Competitive Price |
| Name | Hinge hole drilling machine |
| Model | MZB73031A |
| Max drilling diameter | 35mm |
| Max drilling deepness | 50mm |
| Max. Length Of Workpiece | 1000mm |
| Drill spindle number | 3×1 |
| The motor power | 1.5KW*1 |
| Overall dimensions | 950*660*1450mm |
| Weight | 250kg |
| Min. Length Of Workpiece | 180mm |
Instock
There are no reviews yet.