Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 12 V |
| Origin | De(origin) |
| Certification | CE |
| Brand Name | Osram |
| Model | H9 |
| Power | 65W |
| Color Temperature | 3200K |
| Part Number | 64213 |
| Base Model | PGJ19-5 |
| Feature | Original LIne white bright light |
| Technology | Halogen lamp car headlight fog lamp |
| Made In | Germany |
Instock
There are no reviews yet.