Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 80W |
| Voltage | 12 V |
| Origin | De(origin) |
| Certification | CE |
| Brand Name | Osram |
| Model | H7 |
| Part Number | 62261SBP |
| Base Model | PX26d |
| Color Temperature | 3200K |
| Lumens | 1950 lm |
| Technology | Halogen lamp car headlight |
| Feature | Off Road light |
| Number of bulb | 1Pcs/2Pcs/ 10Pcs(optional) |
Instock
There are no reviews yet.