Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 55W, 55W |
| Voltage | 12 V, 12V |
| Origin | Mainland China, DE(Origin), DE(Origin) |
| Certification | CE, FCC |
| Brand Name | Osram |
| Color Temperature | 3200K |
| Part Number | 64176 |
| Warranty | 3 months |
| Package Include | 10 bulbs |
| Base Model | PGJ23t-1 |
| Item Type | Daytime Running Lights |
| Lumens | 1350 lm |
| Model | H15 |
| Light Source | Halogen |
Instock
There are no reviews yet.