Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Wattage | 70W |
| Voltage | 24 V |
| Brand Name | Osram |
| Origin | Mainland China |
| Number of bulb | 1 |
| Base Model | P14.5s, PK22, P43t, PX26d |
| Part Number | 64155, 64156, 64196, 64215, 62241, 62243, 62248 |
| Model | H1, H3, H4, H7 |
| Color Temperature | 3200K |
| Feature | Original LIne for truck |
| Technology | Halogen lamp truck 24V headlight fog lamp |
| Made In | China/Germany |
Instock
There are no reviews yet.