Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Compartment, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | Synthetic Leather |
| Item Width | 1.5cm |
| Item Length | 9cm |
| Item Height | 19cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Feature 1 | wallet |
| Feature 2 | wallets for women |
| Feature 3 | wallets |
| Feature 4 | carteras para mujer |
| Feature 5 | carteras |
| Feature 6 | purse |
| Feature 7 | purses for women |
| Feature 8 | monedero mujer |
| Feature 9 | billeteras para mujer |
| Feature 10 | monederos |
| Feature 11 | portefeuille femme |
| Feature 12 | women wallet |
| Feature 13 | cartera |
| Feature 14 | carteira feminina |
| Feature 15 | billetera |
| Feature 16 | monedero |
| Feature 17 | carteira |
| Feature 18 | coin purses |
| Feature 19 | porte monnaie femme |
| Feature 20 | cartera mujer |
| Feature 21 | carteiras |
| Feature 22 | tarjetero mujer |
| Feature 23 | wallet for women |
| Feature 24 | portefeuilles |
| Feature 25 | portafoglio donna |
| Feature 26 | porte monnaie |
| Feature 27 | card holder |
| Feature 28 | sac |
| Feature 29 | wallet men long |
| Feature 30 | zipper wallet for women |
Instock
There are no reviews yet.