Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.745 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Set Type | YES |
| Pattern Type | Solid |
| Fabric Count | 40 |
| Weight | 0.5-1 kg |
| Shape | Butterfly pillow, Rectangle |
| Part | Neck, Neck |
| Feature | memory, THERAPY, Massage, Anti-Apnea |
| Filling | Memory Foam, Memory Foam |
| Material | 100% Cotton, Polyester |
| Use | Travel, Bedding |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Grade | Grade A |
| Key word0 | travel pillow |
| Key word1 | pillow orthopedic |
| Key word2 | memory foam pillow |
| Key word | Dropshipping memory pillow |
Instock
There are no reviews yet.