Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | Qualified |
| Model Number | / |
| Thread Count | Other |
| Fabric Count | Other |
| Weight | 0-0.5 kg |
| Shape | U-Shape |
| Part | Neck |
| Feature | Anti-static |
| Filling | Other |
| Material | Other |
| Use | BODY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.