Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | Grade A |
| Model Number | ZT-LEG1137 |
| Thread Count | 300TC |
| Fabric Count | 40 |
| Weight | 0-0.5 kg |
| Shape | Heart |
| Feature | memory, Massage |
| Filling | Memory Foam |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | BODY, Bedding |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Type 1 | Orthopedic Pillow |
| Type 2 | Sleeping Memory Foam Leg Positioner |
| Type 3 | orthopedic pillow memory foam |
| Type 4 | orthopedic pillow for neck |
| Type 5 | orthopedic pillow solid color pillow with memory |
| Type 6 | orthopedic pillow to sleep |
| Type 7 | orthopedic pillow leg |
| Type 8 | orthopedic pillow sleep bedding |
| Type 9 | cervical orthopedic pillow |
Instock
There are no reviews yet.