Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 2 cm |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Cartoon |
| Grade | Grade A |
| Model Number | Z-001 |
| Thread Count | 200TC |
| Fabric Count | 80 |
| Weight | 1.5-2 kg |
| Shape | OBLONG |
| Part | Neck |
| Feature | memory, Anti-static, Anti-Apnea, Anti-Snore, Massage |
| Filling | Memory Foam |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | Decorative, BODY, massage, Bedding |
| Brand Name | Evich |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
Instock
There are no reviews yet.