Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Built-in GPS | YES |
| Wi-fi | YES |
| Charging Power | other |
| Touch Screen | No |
| Rear Camera Quantity | 1 |
| Wireless Charging | No |
| NFC | No |
| Biometrics Technology | No |
| Charging Interface Type | Micro USB |
| Front Camera Quantity | None |
| 3.5mm Headphone Port | No |
| Fast Charging | Nonsupport |
| Screen Type | other |
| Rear Camera Pixel | ≤1MP |
| Front Camera Pixel | None Front Camera |
| Battery Capacity(mAh) | Other |
| Screen Material | LCD |
| CPU Model | other |
| Battery Type | Not Detachable |
| Display Resolution | Other |
| SIM Card Quantity | 2 SIM Card |
| Language | English, Russian, FRENCH, Spanish, POLISH, Portuguese, Italian, Turkish, Arabic |
| Display Size | ≤4.0" |
| Cellular | 3G, 2G, 4G |
| Operation System | others, No Smartphone |
| Item Condition | Used |
| Design | BAR |
| Brand Name | XIAOMI |
| Xiaomi Model | note 7 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Network | GSM 850/900/1800/1900mhz |
| Keyboard | English keyboard, Russian keyboard |
| N | If you need a Russian keyboard, please send us a message. |
| Screen size | 1.54 inch |
| Feature | Bluetooth, Email, Message |
| Display Color | Color |
| Talk Time | According to use |
| ROM | <2G |
| Google Play | No |
| Size | 119x46x5.8mm |
| Band Mode | 2SIM/Dual-Bands |
| Rear Camera | ≤1MP |
| Camera Type | 1 Camera |
| CPU | Single Core |
Instock
There are no reviews yet.