Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Charging Power | 18W |
| Touch Screen | Yes |
| Rear Camera Quantity | 1 |
| Wireless Charging | No |
| Biometrics Technology | Fingerprint Recognition, Face Recognition |
| Charging Interface Type | TYPE-C |
| Front Camera Quantity | 4 |
| 3.5mm Headphone Port | YES |
| Fast Charging | Nonsupport |
| Screen Type | Normal Screen |
| Rear Camera Pixel | 8MP |
| Front Camera Pixel | 13.1MP |
| Battery Capacity(mAh) | 5020 |
| Battery Type | Not Detachable |
| Display Resolution | 2340×1080 |
| SIM Card Quantity | 2 SIM Card |
| Language | English, Russian, german, FRENCH, Spanish, POLISH, Portuguese, Italian, Turkish, Norwegian, KOREAN, japanese, Arabic |
| Display Size | 6.53inch |
| Operation System | Android |
| Item Condition | Used |
| Design | BAR |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
| Xiaomi Model | xiaomi redmi 9 |
Instock
There are no reviews yet.