Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 10 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Built-in GPS | No |
| Wi-fi | YES |
| Video recording resolution | FullHD (1080p) 30 fps |
| IP68/IP69K | No |
| Built in radiator | No |
| Charging Power | other |
| Touch Screen | Yes |
| Other Features | Photograph Phone |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Wi-Fi Transmission Standard | 802.11n 2.4GHz/5 GHz |
| Bluetooth Version | YSE |
| Memory Card Type | Shared with SIM slot |
| Battery Capacity Range | 3000-3500 mAh |
| Rear Camera Quantity | 2 |
| Wireless Charging | No |
| NFC | No |
| Biometrics Technology | Face Recognition |
| Charging Interface Type | Micro USB |
| Front Camera Quantity | 1 |
| 3.5mm Headphone Port | YES |
| Fast Charging | other |
| Screen Type | Full Screen, Water Drop Screen |
| Rear Camera Pixel | 13MP |
| Front Camera Pixel | 8MP |
| Battery Capacity(mAh) | 4030 |
| Screen Material | LCD |
| CPU Model | qualcomm |
| Battery Type | Not Detachable |
| Display Resolution | 1520X720 |
| SIM Card Quantity | 2 SIM Card |
| Language | English, Russian, german, FRENCH, Spanish, POLISH, Portuguese, Italian, Turkish, Norwegian, KOREAN, japanese, Arabic |
| Display Size | 6.2 |
| Cellular | 4G |
| Operation System | Android |
| Item Condition | Used |
| Design | BAR |
| Brand Name | VIVO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.