Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.611 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | vibrating |
| Function | Charging indication |
| Length adjustment method | Change of nozzles |
| Minimum haircut length | more than 2 mm |
| Usage Time | 160Mins |
| Charging Time | 2.5h |
| Blade Material | Other |
| Voltage | Mainland(220V) |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | XIAOMI |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.