Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 16 × 10 cm |
| Target Audience | universal |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Brand Name | VGR |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Charging Time | 3.5h |
| Usage Time | 400min |
| Packing Weight | 875g |
| Net Weight | 240g |
Instock
There are no reviews yet.