Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Size | 56*30*87mm |
| Material | xiaomi |
| Model Number | xiaomi shaver |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 2H |
| With trimming device | No |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Usage Time | 85Mins |
| Use | Face |
| Feature | Twin Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | XIAOMI |
| Item Type | Electric Shaver |
Instock
There are no reviews yet.