Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Function | floating head, Wet shave, Dry shaving, Washing knives under water, fast charging, Charging indication |
| Nozzle type | Trimmer nozzle |
| Number of nozzles | 1 – 2 pcs |
| Razor type | Mesh |
| Model Number | P93357 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| With trimming device | Yes |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Time to market | 2020 |
| Usage Time | 60Mins |
| Use | Face |
| Feature | Single Blade |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | mubittu |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Certification | CE |
| Dry shaving | Wet shaving |
| Mini Electric Razor | Washing knives under water |
| Washable Razor | Digital Display |
| Fast Charging | Portable Electric Shaver |
| charging time | 1 Hours |
| working time | 60 minutes |
| Blade washable | smart LED display |
| type-c quick charge | low noise |
Instock
There are no reviews yet.