Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Renear Model | Ultrapods pro |
| Material | Metal, ABS |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | cable |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Waterproof | Yes |
| Plug Type | None |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | WireLess |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | renear |
Instock
There are no reviews yet.