Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.251 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 9 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pcs | 1pc |
| Item Form | Liquid |
| Specification/Piece | other |
| Brand Name | Jue-Fish |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Jue Fish |
| Capacity | 100ml / 200ml |
| Shelf life | 3years |
| Feature 1 | Shower Room Glass Cleaner |
| Feature 2 | Bathroom Glass Descaling Liquid |
| Feature 3 | Glass Bathtub Scale Cleaner |
| Feature 4 | Glass Descaler Agent |
| Feature 5 | Bathroom Glass Cleaning Liquid |
| Feature 6 | Foaming Cleaner Spray for Bathtub |
Instock
There are no reviews yet.