Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Built-in GPS | YES |
| Wi-fi | YES |
| Video recording resolution | 4K (2160p) 30 fps |
| MIL-STD-810G | No |
| IP68/IP69K | No |
| Built in radiator | No |
| Charging Power | 18W |
| Touch Screen | Yes |
| Other Features | Photograph Phone |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Wi-Fi Transmission Standard | 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a |
| Bluetooth Version | YSE |
| Memory Card Type | Shared with SIM slot |
| Battery Capacity Range | 3000-3500 mAh |
| Rear Camera Quantity | 1 |
| Wireless Charging | No |
| NFC | No |
| Biometrics Technology | Fingerprint Recognition |
| Charging Interface Type | TYPE-C |
| Front Camera Quantity | 1 |
| 3.5mm Headphone Port | YES |
| Fast Charging | Quick Charge 3.0 |
| Screen Type | Normal Screen |
| Rear Camera Pixel | 12mp |
| Front Camera Pixel | 8MP |
| Battery Capacity(mAh) | 3500 |
| Screen Material | LCD |
| CPU Model | qualcomm |
| Battery Type | Not Detachable |
| Display Resolution | 1620×1080 |
| SIM Card Quantity | 1 SIM Card |
| Language | English, Russian, german, FRENCH, Spanish, POLISH, Portuguese, Italian, KOREAN, japanese, Arabic |
| Display Size | 4.5 |
| Cellular | 3G, 2G, 4G |
| Operation System | Android |
| Item Condition | Used |
| Design | BAR |
| Brand Name | BlackBerry/黑莓 |
| Blackberry Model | KEYONE, Keyone |
| Origin | Mainland China |
| Qualcomm Model | Snapdragon 625 |
| Certification | FCC |
| Color | Silver |
Instock
There are no reviews yet.