Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 8 cm |
| Outsole Material | TPR |
| Feature | Breathable, Anti-Slippery |
| Insole Material | PU |
| Department Name | Children |
| Item Type | Casual Shoes |
| Age Range | 7-12m, 13-24m |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring & Autumn |
| Origin | Mainland China |
| Gender | unisex |
Instock
There are no reviews yet.