Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Magnet Type | Ferrite |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | With microphone |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Waterproof | No |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Plug Type | Line Type |
| Function | for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, For Office, For Sleep, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | KIPADOG |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32Ω |
| Features1 | For Samsung Galaxy S25 S24 S23 S22 S21 S20 Ultra |
| Features2 | For Samsung A55 A54 A56 A53 A57 A80 akg |
| Features3 | For Samsung Z flip6 fold5 |
| Features4 | For Huawei Xiaomi Moblephone |
| Features5 | For iPad Tablet |
Instock
There are no reviews yet.